Het vriendje van mijn zus
Categorie: vreemdgaan Geschreven door Laurens 2014-10-30 05:36:48
Het vriendje van mijn zus was een lekker ding. Niet alleen mijn zus die dat zag. Ik ook en ik geilde op hem. Steeds als hij bij mijn zus bleef slapen keek ik vanuit mijn ooghoeken naar hem als we in de kamer tv zaten te kijken. Naar z`n knappe kop. Z`n lekker kontje als hij opstond. . . . . en de bult aan de voorkant.
Ook nu was hij er weer. We zaten wat verveeld op de bank te hangen. Niets op tv zoals gewoonlijk. Op een gegeven ogenblik zegt mijn zus`ik ga naar bed`ga je mee Dennis?Maar Dennis had nog geen zin. Het was ook pas half11. En voor een stoere vent als hij is dat geen tijd natuurlijk. `Ik blijf nog ff op als je het niet erg vindt`. `okay`zegt mijn zus. `Maar morgen niet zeuren als ik je wakker maak`.
En zo zat ik alleen met Dennis op de bank. Dennis nam de afstandbediening in z`n hand en begon wat te zappen. We hebben thuis een schotel en dus erg veel kanalen. Inclusief gay zenders. En wat ik hoopte gebeurde. Twee geile kerels die elkaar lagen te pijpen. Ik zag Dennis een scheef gezicht trekken en hij keek me aan. `wat vinden jullie daar toch aan Stef`? vroeg hij. Dat is toch niet gezond!Twee kerels die elkaar af liggen te zuigen? Ik antwoorde; hoe weet jij dat nou? Niet oordelen over iets waar je niets van weet. En anders moet je het eerst maar eens proberen voordat je commentaar geeft.
Dennis begon te lachen. Haha. . . . en met wie dan wel? Weet jij iemand dan? Zonder een kick te geven en met strak gezicht zeg ik`ja met mij`. Dennis lachen was verdwenen en z`n gezicht stond serieus. Meen je dat? Zou jij mij willen pijpen dan?Of ik jou? Je bent gek, stapel gek. Ik ben je zwager en ik ben geen homo. Ik ga naar bed.
Hij stond op van de bank en liep naar de deur. En waarom heb je dan nu zo`n bult in je broek? Zei ik. Zijn wangen kleurde rood en hij draaide zich naar mij toe. Kon je het zien dan? Ik werd er eigenlijk wel geil van. Hij kwam voor me staan en ik maakte zijn broek los. Hij droeg een strakke slip en zijn dikke lul zat strak gevangen en zijn kopje stak een stukje boven de band uit. Een druppel vocht glom in het licht van de schemerlamp die naast de bank stond. Ik likte het met het puntje van mijn tong weg. Het smaakte heerlijk zoet en ik wilde meer. Ik wilde Dennis helemaal.
Langzaam trok ik zijn slip en jeans naar beneden.
En Dennis kreunde al. Zijn pik wipte te voorschijn en het was echt een heerlijk exemplaar. Ik had nog nooit zo`n mooi pik gezien. En ik had er al heel wat gezien, geloof me. Zeker 21 centimeter en met een dikke schacht. Zijn eikel was minder dik maar zag er ongelooflijk lekker uit. Ik nam zijn eikel tussen mijn lippen en begon hem te zuigen. Z`n pik verdween tot aan zijn ballen in mijn keel en ik moest oppassen niet te gaan kokhalzen.
Ik maakte zijn pik lekker nat met mijn speeksel want ik had andere plannen met de pik van Dennis. Ik wilde die dikke vette lul in mijn reet. En zo snel mogelijk. Ik trok mijn jeans uit en tilde mijn benen omhoog zodat mijn reet op de rand van de bank kwam te liggen. Ik vroeg Dennis op zijn knieėn te gaan zitten en gewillig gehoorzaamde hij. Waarschijnlijk wist hij al wat de bedoeling was want hij zette meteen zijn enorme dikke vette lul voor mijn gaatje. Langzaam duwde hij zijn eikel een stukje naar binnen. Rustig aan zei ik. Ik moet ff wennen aan het formaat van je pik.
Jezus, wat ben ik jaloers op die zus van me.
Die krijgt hem wanneer ze maar wil.
Zijn eikel drong steeds iets verder mijn darmen binnen en op het moment dat hij helemaal in me zat had ik het gevoel open te barsten. Ik pakte Dennis bij zijn heupen en spoorde hem aan langzame stootjes te geven. Niet te hard maar lekker langzaam. Kleine stukjes zodat mijn aars kon wennen aan dat grote stuk vlees. Toen ik eenmaal het gevoel dat ik het kon hebben begon Dennis al wat harder in me te stoten. Hij werd steeds brutaler en haalde soms zijn pik er helemaal uit om hem er stukje voor stukje weer in te werken. Ik draaide met mijn ogen en ik genoot van elke centimeter pik die hij in me dreef.
Ik begon mijn eigen pik te bewerken en trok of het een lieve lust was. En Dennis stootte steeds harder en dieper. Elk gevoelig plekje raakte hij met zijn dikke harde paal. Klets nat ramde zijn staaf mijn anus en ik kwam klaar zoals ik nog nooit was klaargekomen. Klodders sperma vlogen in het rond en Dennis bleef maar door stoten. Toen spande hij zijn buikspieren en ook hij kwam klaar. Elke druppel heerlijk mannenvocht perste hij diep in mijn endeldarm. Dennis kwam op me liggen en ik hoorde hoe hij een diepe zucht slaakte. Zijn slappe pik floepte uit mijn gaatje en een vloed van sperma droop uit mijn anus. Dennis stond op. Ik veegde alles met mijn shirt op en ik wilde mijn broek omhoog doen.
Maar ik kreeg daar geen tijd voor. Dennis ging op de bank liggen en beval me om op hem te komen liggen. Ik neuken, jij ook neuken zei Dennis. En dat liet ik me geen twee keer zeggen natuurlijk. Hij spreidde zijn benen en ik spuugde tussen zijn billen. Mijn inmiddels weer harde pik drong zich een weg tussen die heerlijke billen van Dennis. Hij kreunde toen ik in hem drong. Ik was zo geil dat ik direct hard en wild begon te pompen. Ik wou geen moment verliezen om van zijn heerlijke kontje te genieten. Al snel voelde ik het weer borrelen in mijn ballen en ik kwam klaar en spoot zijn anus vol. We lagen nog een tijdje op elkaar na te genieten en gingen toen naar bed.
De volgende ochtend zaten we aan het ontbijt. Mijn zus zou met een vriendin naar de stad gaan en ze vroeg aan Dennis wat hij ging. O, ik verveel me niet hoor. En hij keek mij veelbelovend aan.